Dołącz do szerokiego grona użytkowników

Dołącz do szerokiego grona użytkowników

Czy wiesz, że na Platformaopon.pl swoje konta zarejestrowało już 6 700 użytkowników? Serwis, dzięki któremu każda hurtownia opon samochodowych może sprzedawać różnego rodzaju opony innym podmiotom gospodarczym z branży motoryzacyjnej, obchodzi właśnie 10-lecie swojego powstania. Z tej okazji przez cały kwiecień aktualna będzie specjalna promocja dla tych, którzy zdecydują się dołączyć do grona zadowolonych użytkowników.

     ramki do tablic rejestracyjnych Ramki do tablic rejestracyjnych – producent

 

Oferta, która pozwala generować większe zyski

Prowadzisz warsztat samochodowy, serwis a może sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi? Załóż konto na Platformaopon.pl i ciesz się możliwością zamawiania dowolnej ilości rozmaitych opon wedle indywidualnych potrzeb swoich klientów. Masz do dyspozycji oferty, które proponuje niejedna renomowana hurtownia opon ciężarowych, osobowych czy motocyklowych. Możesz porównywać ceny, koszty przesyłki, czas dostawy i wybierać te, które spełniają Twoje oczekiwania. Zyskujesz komfort procesu zaopatrzenia, nie musisz już magazynować dużej ilości opon, bo zamawiasz dokładnie te, których potrzebują Twoi klienci. To świetne rozwiązanie dla firm, które chcą rozszerzyć asortyment albo szukają nowych pośredników sprzedaży na bardziej preferencyjnych warunkach. Warto wspomnieć także o oszczędnościach, bo przecież zamawia się opony zgodnie z aktualnymi potrzebami ostatecznych odbiorców. Nie trzeba ich magazynować, a nawet jeśli nie dojdzie do sprzedaży tych zamówionych, na Platformaopon.pl można je szybko odsprzedać bez strat finansowych.

Promocja dla nowych użytkowników

Wszyscy, którzy zarejestrują nowe konto na Platformaopon.pl w kwietniu, mogą liczyć na specjalną promocję. Wystarczy jedno zamówienie, by otrzymać nagrodę. To świetna okazja, by wypróbować serwis do łatwej współpracy z podmiotami, które prowadzą hurtopon. Co ważne, założenie konta na platformie jest całkowicie bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *