Jaka mata pasuje do bagażnika w Golfie 4?

Jaka mata pasuje do bagażnika w Golfie 4?

Zastanawiasz się, jaka mata będzie idealna do bagażnika w Golfie 4? Masz taki samochód i chcesz odpowiednio zabezpieczyć oryginalną powierzchnię bagażnika przed zabrudzeniami i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi? A może chcesz, aby powierzchnia Twojego bagażnika była antypoślizgowa? W takim razie musisz dopasować wkładkę do bagażnika do modelu swojego auta pod względem rozmiaru tak, aby ta nie przesuwała się po jego powierzchni. Sprawdź, jak to zrobić i jakiej wielkości maty bagażnikowe możesz kupić do Golfa 4.

Rozmiar bagażnika w Golfie 4 – jak dobrać wielkość maty?

Wielkość maty bagażnika jest równie ważna zarówno jeśli chodzi o samochód Golf 4, jak i każdy inny. W tym samochodzie powierzchnia bagażnika nie jest zbyt duża, dlatego też maty nie są sporych rozmiarów. To przekłada się głównie na ich ceny, które są naprawdę atrakcyjne. Wielkość maty bagażnika do Golfa 4 możesz dobrać na kilka sposobów. Przede wszystkim możesz samodzielnie zmierzyć jego powierzchnię (szerokość i długość) i na tej podstawie zamówić wkładkę.

 

Nieco wygodniejszą i na pewno szybszą opcją jest korzystanie z internetowej wyszukiwarki dostępnej w sklepie internetowym. W ten sposób na pewno wybierzesz idealne wkładki do bagażnika, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania i będą pasować do Golfa 4.

Jak wybrać najlepszą matę do bagażnika do VW Golfa 4?

Wybór odpowiedniej wkładki do VW Golfa 4 nie jest trudny. Kiedy robisz to poprzez wyszukiwarkę w sklepie online, wystarczy że podasz markę, model i typ nadwozia. Zanim kupisz konkretny model gumowej wkładki lub takiej wykonanej z materiału TPE, koniecznie weź pod uwagę:

 

  • cenę,
  • opinie innych konsumentów,
  • grubość wkładki,
  • wysokość rantów,
  • dostęp do powierzchni antypoślizgowej.

 

Na podstawie powyższych danych będziesz w stanie ocenić, jak wkładka do bagażnika Golfa 4 będzie odpowiednia. Najlepiej wybieraj takie, które są antypoślizgowe, zapewniają maksimum ochrony powierzchni bagażowej, a także są łatwe w utrzymaniu czystości. Dobrze przylegająca mata do bagażnika z każdej strony to gwarancja komfortu jej użytkowania na co dzień.

Ile trzeba zapłacić za matę do bagażnika w Golfie 4?

Matę do bagażnika do Golfa 4 możesz kupić w cenie około 100-150 złotych za pojedynczy model. Wiele zależy od tego, na jaką markę się zdecydujesz oraz jaki będzie materiał jej wykonania. Pamiętaj, że wraz z wkładką do bagażnika, warto też zastanowić się nad zakupem dywaników gumowych do Golfa 4. Inwestując w takie akcesoria zabezpieczysz odpowiednio swój samochód przed oddziaływaniem szkodliwych czynników np. śniegu, a także unikniesz trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń z powierzchni podłogi samochodowej. Zawsze stawiaj na sprawdzone rozwiązania i topowych producentów – w kwestii zakupu maty do bagażnika nie szukaj oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *